2i byt E2 v novostavbe s balkónom Vrbové

2i byt E2 v novostavbe s balkónom Vrbové

65 331€

Popis nehnuteľnosti

[b]NEW LIVING vám exkluzívne ponúka –

2 izbový byt E2 s balkónom [b]v tehlovej novostavbe bytového domu na Šteruskej ceste v meste Vrbové, len 9 km od kúpeľného mesta Piešťany, s nádherným výhľadom a dobrým dopravným napojením na diaľnicu D1, tesne pred kolaudáciou. Občianska vybavenosť mesta je na veľmi dobrej úrovni, nachádza sa tu materská škola, 2x základná škola, gymnázium, stredná odborná škola, markety Lidl a PT univerzal, pošta, reštaurácie, pizzerie, zdravotné stredisko, veterinár, športoviská, priehrada Čerenec a pod.

Celková rozloha bytu je [b]56,09 m2 s príslušenstvom + balkón o výmere [b]5,67 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s kuchyňou a vstupom na balkón, spálne, kúpeľne, toalety a pivničnej kobky na prízemí BD. Kúrenie je zabezpečené úspornou plynovou kotolňou na prízemí BD, radiátormi a meračom tepla zvlášť pre byt. V byte je prípojka optického internetu. Predpokladané náklady na bývanie sú veľmi nízke (cca 80€/mesiac).

Cena bytu je vo vyhotovení [b]holobyt (plastové okná s izolačným dvojsklom, vápenno-cementové omietky, biely náter, rozvody elektriky, vody, odpadu a kúrenia, radiátory, vypínače a zásuvky Legrand, betónové potery na podlahách a pod.)

V prípade záujmu je možnosť byt dokončiť do štádia [b]Štandard podľa vlastného výberu – sanita, obklady, dlažby, laminátové parkety, obložkové int. dvere – všetko s montážou a zárukou [b]v cene 4.500€. [b]Kuchynská linka vrátane spotrebičov [b]v cene 4.500€. [b]Parkovacie miesto do osobného vlastníctva [b]v cene 3.000€.

[i]K dispozícii sú aj ďalšie byty:[/i]
D2 – 2i – 2NP – byt s príslušenstvom 47,37 m2 – balkón 5,67 m2 – cena 61.139€
O4 – 3i – 4NP – byt s príslušenstvom 62,54 m2 – balkón 8,76 m2 – cena 75.784€
K5 – 3i – 5NP – byt s príslušenstvom 82,31 m2 – terasa 47,04 m2 – cena 106.530€

[b]Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií o byte, neváhajte a kontaktujte ma

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky: zabezpečíme vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Doplnkové údaje

 • Počet kúpeľní
  1.0
 • Počet izieb/miestností
  2
 • Počet nadzemných podlaží
  4
 • Výťah
  áno
 • Orientácia
  juhovýchodná

Konštrukčné prvky

 • Okná
  plastové
 • Typ konštrukcie
  tehla

Konštrukčné prvky

 • Kúrenie
  spoločné – vlastná kotolňa

Charakteristika

Lokalita