New Living- Exkluzívne na predaj Rod.dom v obci Trebatice

New Living- Exkluzívne na predaj Rod.dom v obci Trebatice

125 000€

Popis nehnuteľnosti

NEW LIVING Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v širšom centre obce Trebatice, ktoré sa nachádzajú 4km od kúpeľného mesta Piešťany, necelé 2km od diaľničného obchvatu smer Bratislava a Žilina a 3km od mesta Vrbové. Rodinný dom je v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, čiastočne podpivničený. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovskej a obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, komory, spálne, WC a vstupu do podkrovia a pivnice. Zastavaná plocha domu je 127m2 na pozemku o rozlohe 629m2, kde sa okrem domu nachádzajú: prenosná garáž a hospodárska budova s pivnicou na ovocie a zeleninu. Okrem toho k tomuto pozemku prislúcha tiež záhrada o rozlohe 630m2.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete:
-voda,
-plyn,
-elektrika,
-kanalizácia,

Obec Trebatice má veľmi dobrú občiansku vybavenosť – obchody, škola, škôlka do 2 min., športové centrum pre mládež, priemyselná zóna, s možnosťou zamestnania. Nehnuteľnosť je bez tiarch a ihneď k dispozícií.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma na čísle. 0905 899 377

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky: zabezpečíme vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, zabezpečíme financovanie nehnuteľnosti, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Doplnkové údaje

 • Počet nadzemných podlaží
  0
 • Počet kúpeľní
  1.0
 • Počet izieb/miestností
  3
 • Lodžia
  nie

Konštrukčné prvky

 • Typ konštrukcie
  tehla

Konštrukčné prvky

 • Kúrenie
  neuvedené

Charakteristika

Lokalita