Veľký rodinný dom po rekonštrukcii rozdelený na 3 bytové jednotky, Piešťany

Veľký rodinný dom po rekonštrukcii rozdelený na 3 bytové jednotky, Piešťany

510 000€ EUR

Popis nehnuteľnosti

NEW LIVING – ponúkame na predaj rodinný dom v Piešťanoch, ktorý prešiel rekonštrukciou a v súčasnosti ho tvoria tri samostatné bytové jednotky. Každá bytová jednotka má samostatný vchod a vlastné merače dodávaných energii (voda, plyn, elektrina). Pozemok má výmeru 504m2. Na rodinnom dome sa v roku 1994 menila komplet strecha (nové krovy a strešná krytina) a zároveň bola dostavaná zadná časť domu, ktorá teraz slúži ako 3 izbový rodinný dom s terasou a príslušenstvom o výmere cca 115m2. V roku 2014 prebehla rekonštrukcia fasády, korýtok, kúrenia – nové plynové kotle a rozvody, záhrada. V roku 2015 sa zrekonštruoval 2 izbový byt na prízemí. Dispozične sú tri bytové jednotky riešené nasledovne.
Prízemie: 2 izbový byt o výmere 57m2 komplet zariadený a zrekonštruovaný (spálňa, obývacia izba s kuchyňou, kúpelňa s WC, chodba).
Poschodie: 3 izbový byt o výmere 100m2 (3x izba, kuchyňa, kúpelňa, WC, 2x balkón).
Zadná časť domu: 3 izbový byt resp. dom o výmere 115m2 s terasou (obývacia izba s kuchyňou, komorou a WC, 2x izba, kúpelňa s WC). Pod rodinným domom sa nachádza malá pivnica z ktorej sa dá urobiť napr. pekná vináreň. Momentálne je v nej studňa z ktorej sa zavlažuje záhrada. Garážový vstup je priamo z ulice cez elektrickú bránu. Možnosti využitia nehnuteľnosti sú rôzne.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma.

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky: zabezpečíme vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrh na vklad do katastra, právne poradenstvo, hypotekárne poradenstvo, kolky na kataster, poplatok za overenie podpisov u notára.

Charakteristika

Lokalita